مراحل ساخت بال فرشته

بال فرشته
3 نکته در خرید بال فرشته
فوریه 5, 2020
بال
مشخصات حیرت انگیز 2 فرشته الهی
مارس 7, 2020
بال

همانطور که می دانید بال فرشته یکی از جذاب ترین اکسسوری هایی است که می توانید به لباستان برای مراسم های مختلف وصل کنید.

در مطالب قبلی شما را با چند نکته در خرید بال فرشته آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

در این مقاله می خواهیم شما را با روش ساخت این نوع اکسسوری ها آشنا کنیم. البته شیوه ایی که کارشناسان ما برای ساخت این نوع بال ها در نظر می گیرند بسیار متفاوت و حرفه ایی تر است اما در این جا شما را با روشی برای ساخت این نوع بال ها آشنا خواهیم کرد تا اگر خواستید خودتان این کار را امتحان کنید.

بال


ساخت بال فرشته

مواد لازم برای ساخت

 

  • پر طبیعی تمیز و سالم
  • مقوا
    چسب
    ربان برای وصل کردن

روش ساخت بال فرشته


طرح مورد نظر رو روی مقوا می کشیم و پر ها روبه صورت منظم و تمیز با چسب روی مقوا می چسبانیم…ربان ها را به بال وصل می کنیم .

در ساخت بال فرشته  از پر های مختلف و رنگ های مختلف میشه استفاده کرد.

به این نکته در هنگام ساخت این نوع اکسسوری ها دقت کنید که حتما پر هایی را انتخاب کنید که سالم باشند. استفاده از پر های شکسته و نا سالم اصلا پیشنهاد نمی شود.

البته لازم به ذکر است که کارشناسان و طراحان ما در زمینه ساخت و درست کردن این بال ها بسیار حرفه ایی هستند. بنابراین اگر برای مراسمی که در پیش دارید به اکسسوری های با کیفیت نیاز دارید بهتر است به جای اینکه خودتان بال فرشته را درست کنید به مجموعه ما اعتماد کنید تا بتوانیم محصولات جذاب تر و زیباتری را در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که می دانید این مجموعه با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین پر ها جذاب ترین و مقاوم ترین اکسسوری های مرتبط را برای شما آماده می کند.

برای سفارش بال فرشته با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 10 =