بال فرشته

همانطور که می دانید بال فرشته نماد و سمبل قدرت، صلح و محافظت می باشد. بال در ادیان و فرهنگ های مختلف معانی و نماد های مختلفی دارد اما به طور کلی بال فرشته می تواند به عنوان یکی از جذاب ترین و زیبا ترین نماد ها و سمبل هایی باشد که تا به حال در موردش شنیده اید.

این روز ها از ایده های بسیاری برای جذاب تر کردن و زیبا تر کردن لباس ها استفاده می شود. و یکی از این ایده ها استفاده از بال فرشته پست لباس است که جذابیت جلوه لباس شما را چند برابر می کند. البته پیشنهاد می شود در مراسم های خاصی از این آیتم استفاده کنید.

مراسمی مانند جشن تولد( به شرطی که صاحب تولد باشید) جشن ازدواج و ....

این در صورتی است که لباس های کودکانه با بال فرشته می تواند در تمامی شرایط و مراسم ها پوشیده شود حتی اگر صاحب مجلس کودک شما نباشد.

علاوه بر این بزرگ تر ها می توانند با اضافه کردن بال فرشته به لباسشان ژست های عکاسی زیبا تری داشته باشند.

همانطور که می دانید این نوع بال ها می توانند جذابیت و گیرایی لباس شما را چند برابر کنند.

بال فرشته از جمله آیتم هایی است که برای عکاسی و فیلم برداری در مراسم فرمالیته عروسی نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

حالا که از این آیتم خوشتان آمده آیا در مورد فرشته های الهی اطلاعاتی دارید؟ آیا دوست دارید در موردشان بیشتر بدانید؟ در اینجا می خواهیم اطلاعاتی در مورد مشخصات برخی از فرشتگان الهی را نیز به شما معرفی کنیم.

بال فرشته

مشخصات فرشتگان الهی

فرشتگان فلک سوم فرشتگان بزرگی هستند که باید دعا کنند، زیرا کار اصلی آنها کمک به انسانها است. آنها راهنما، پیام رسان و محافظ هستند. برخی از مهم ترین آن ها را در اینجا برایتان آورده ایم:

قانون گذاران یا حاکمان

 این فرشتگان برای محافظت از گروه های مردم (مانند یک کشور، کسانی که با ایمانند، کلیسایان) اختصاص یافته اند. آنها بر فرشتگان دیگر حکومت می کنند و برای انجام نقش حراست خود، آنها را به مأموریت می فرستند. به همین دلیل، آنها به طور معمول با تاجی بر سر و یا نگه داشتن عصا های سلطنتی به تصویر کشیده می شوند.

Archangels

 Archangel به معنای "فرشته پیشرو" است. میکائیل تنها فرشته است که به طور خاص در کتاب مقدس از او یاد شده است، و برای او فقط ضمایر مفرد به کار می رود (به معنی، ممکن است که میکائیل تنها باشد) البته در یهودیت، هفت فرشته Archangel وجود دارد.

معرفی میکائیل

میکائیل، که نامش به معنای "اوست که خداست"، اغلب به عنوان فرشته محافظت و قدرتمندترین فرشتگان تصور می شود. او یک رهبر در قلمرو فرشتگان و یک حامی فرشته عدالت، رحمت در نظر گرفته می شود. به همین ترتیب، آثار هنری کتاب مقدس او را به عنوان یک جنگجو که اغلب دارای یک شمشیر است به تصویر می کشد. Archangel Michael در مواقعی که می ترسید، گیج می شوید یا نگران امنیت خود هستید، به شما کمک می کند.

او به ترس و شک و تردید کمک می کند، و از ما در ایجاد تغییرات در زندگی پشتیبانی می کند و اغلب گفته می شود که با کسانی که کارهای شفابخشی انجام می دهند یا تعلیم معنوی می دهند، از نزدیک کمک می کند.

او حتی می تواند مشکلات مکانیکی و برقی را برطرف کند! مناطقی دیگر که در آن می توان به کمک فرشته میشائیل کمک کرد شامل شجاعت، جهت، انرژی و نشاط، کلیه جنبه های هدف زندگی، انگیزه، پاکسازی فضا، رهایی روح، شایستگی و عزت نفس است.

او حتی می تواند مشکلات مکانیکی و برقی را برطرف کند! همچنین از دیگر کمک های او شامل شجاعت، جهت، انرژی و نشاط، کلیه جنبه های هدف زندگی، انگیزه، پاکسازی فضا، رهایی روح، شایستگی و عزت نفس است.

فرشتگان نگهبان

 این فرشتگان سربازان سایر فرشته ها هستند. آنها پیام می فرستند یا وظایفی را که فرشتگان دیگر به آنها اختصاص داده اند، انجام می دهند. این نوع فرشتگان نگهبان شخصی فرشته های دیگر هستند.

برای تهیه زیباترین مدل های بال فرشته با کارشناسان ما در تماس باشید.